ROX5SSJ15R
型號描述:
15 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film
金屬氧化物電阻器 5W XSM M/OX 5% 15R
型號:
ROX5SSJ15R
品牌:
TE Connectivity / Holsworthy
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
15 Ohms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
5W
Composition
Metal Oxide Film
Features
Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Temperature Coefficient
±350ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 200°C
Package / Case
Axial
Supplier Device Package
Axial
Size / Dimension
0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)