RN114-4-02-1M5
型號描述:
共模扼流圈/過濾器 4A 1.5mH 34mOhm Horizontal Choke
型號:
RN114-4-02-1M5
品牌:
TE Connectivity / Schaffner
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
25
起訂量:1 倍增量:1
Filter Type
Power Line
Number of Lines
2
Inductance @ Frequency
1.5 mH @ 10 kHz
Current Rating (Max)
4A
DC Resistance (DCR) (Max)
34mOhm (Typ)
Voltage Rating - DC
Voltage Rating - AC
300V
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
Ratings
Approval Agency
ENEC, UR, VDE
Features
Mounting Type
Through Hole
Size / Dimension
0.886" L x 0.846" W (22.50mm x 21.50mm)
Height (Max)
0.531" (13.50mm)