RN112-0.6-02-15M
型號描述:
共模扼流圈/過濾器 0.6A 15mH 490mOhm Horizontal Choke
型號:
RN112-0.6-02-15M
品牌:
TE Connectivity / Schaffner
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
25
起訂量:1 倍增量:1
Filter Type
Power Line
Number of Lines
2
Inductance @ Frequency
15 mH @ 10 kHz
Current Rating (Max)
600mA
DC Resistance (DCR) (Max)
490mOhm (Typ)
Voltage Rating - DC
Voltage Rating - AC
300V
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
Ratings
Approval Agency
ENEC, UR, VDE
Features
Mounting Type
Through Hole
Size / Dimension
0.697" L x 0.673" W (17.70mm x 17.10mm)
Height (Max)
0.508" (12.90mm)