RC112-0.5-10M
型號描述:
10 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1Ohm
CMC 10MH 500MA 2LN TH
型號:
RC112-0.5-10M
品牌:
TE Connectivity Schaffner
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Filter Type
Power Line
Number of Lines
2
Inductance @ Frequency
10 mH @ 10 kHz
Current Rating (Max)
500mA
DC Resistance (DCR) (Max)
1Ohm
Voltage Rating - AC
250V
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Approval Agency
VDE
Mounting Type
Through Hole
Size / Dimension
0.689" L x 0.689" W (17.50mm x 17.50mm)
Height (Max)
0.315" (8.00mm)