CRGV2512F200K
型號描述:
200 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Thick Film
厚膜電阻器 - SMD CRGV2512 1% 200K 1600V
型號:
CRGV2512F200K
原廠包裝量:
4000
起訂量:20000 倍增量:4000
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
1W
Tolerance
±1%
Features
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
Failure Rate
Resistance
200 kOhms