CRGP2512F470R
型號描述:
470 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
RES 470 OHM 1% 2W 2512
型號:
CRGP2512F470R
品牌:
TE Connectivity Passive Product
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
470 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
2W
Features
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package
2512
Size / Dimension
0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)