CRGP2512F27R
- 型號描述:
27 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Pulse Withstanding Thick Film
RES 27 OHM 1% 2W 2512
- 型號:
- CRGP2512F27R
- 品牌:
- TE Connectivity Passive Product
- Power (Watts)
- 2W
- Tolerance
- ±1%
- Features
- Pulse Withstanding
- Package / Case
- 2512 (6332 Metric)
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Supplier Device Package
- 2512
- Height - Seated (Max)
- 0.026" (0.65mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 27 Ohms