CRGP2512F220R
型號描述:
厚膜電阻器 - SMD CRGP 2512 220R 1% SMD Resistor
型號:
CRGP2512F220R
品牌:
TE Connectivity / Holsworthy
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
2W
Tolerance
±1%
Features
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
2512
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)
Failure Rate
Resistance
220 Ohms