CRGP2512F120R
型號描述:
120 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
RES 120 OHM 1% 2W 2512
型號:
CRGP2512F120R
品牌:
TE Connectivity Passive Product
Power (Watts)
2W
Tolerance
±1%
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package
2512
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)
Failure Rate
Resistance
120 Ohms