CRGP2010F390R
型號描述:
厚膜電阻器 - SMD CRGP 2010 390R 1% SMD Resistor
型號:
CRGP2010F390R
品牌:
TE Connectivity / Holsworthy
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
1.25W
Tolerance
±1%
Features
Pulse Withstanding
Package / Case
2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Composition
Thick Film
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
2010
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)
Failure Rate
Resistance
390 Ohms