CRGP2010F22R
- 型號描述:
22 Ohms ±1% 1.25W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
RES 22 OHM 1% 1.25W 2010
- 型號:
- CRGP2010F22R
- 品牌:
- TE Connectivity Passive Product
數量:
- Resistance
- 22 Ohms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 1.25W
- Features
- Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- 2010 (5025 Metric)
- Supplier Device Package
- 2010
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.026" (0.65mm)