首頁 > TE Connectivity代理商 > CRGH2512J75R
影像僅供參考,以產品規格為準
CRGH2512J75R
型號描述:
75 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
型號:
CRGH2512J75R
品牌:
TE Connectivity
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:4000 倍增量:1
Resistance
75 Ohms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
2W
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)