CRGH2512J33R
型號描述:
33 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES 33 OHM 5% 2W 2512
型號:
CRGH2512J33R
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
2W
Tolerance
±5%
Features
Automotive AEC-Q200
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition
Thick Film
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
AEC-Q200
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
2512
Height - Seated (Max)
Failure Rate
Resistance
33 Ohms