CRGH2512J33K
型號描述:
33 kOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
厚膜電阻器 - SMD CRGH2512 5% 33K 2W
型號:
CRGH2512J33K
品牌:
TE Connectivity / Holsworthy
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Power (Watts)
2W
Tolerance
±5%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
Supplier Device Package
2512
Resistance
33 kOhms