CRGH2512J27R
- 型號描述:
27 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES 27 OHM 5% 2W 2512
- 型號:
- CRGH2512J27R
- 品牌:
- TE Connectivity Passive Product
數量:
- Power (Watts)
- 2W
- Tolerance
- ±5%
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Ratings
- Resistance
- 27 Ohms