CRGH2512J220R
型號描述:
220 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES 220 OHM 5% 2W 2512
型號:
CRGH2512J220R
品牌:
TE Connectivity Passive Product
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Power (Watts)
2W
Tolerance
±5%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
Supplier Device Package
2512
Resistance
220 Ohms