CRGH2512J1R5
型號描述:
1.5 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
厚膜電阻器 - SMD CRGH2512 5% 1R5 2W
型號:
CRGH2512J1R5
4000
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
1.5 Ohms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
2W
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package
2512
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)