CRGH2512J1K2
- 型號描述:
1.2 kOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES 1.2K OHM 5% 2W 2512
- 型號:
- CRGH2512J1K2
- 品牌:
- TE Connectivity Passive Product
- 點擊查看即時庫存
起訂量:4000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 2W
- Tolerance
- ±5%
- Features
- Automotive AEC-Q200
- Package / Case
- 2512 (6332 Metric)
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
- Composition
- Thick Film
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Ratings
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- 2512
- Height - Seated (Max)
- Failure Rate
- Resistance
- 1.2 kOhms