CRGH2010F316R
型號描述:
316 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
厚膜電阻器 - SMD CRGH2010 1% 316R 1W
型號:
CRGH2010F316R
品牌:
TE Connectivity / Holsworthy
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:12000 倍增量:12000
Resistance
316 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
1W
Composition
Thick Film
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
2010 (5025 Metric)
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)