CRGCQ2512F820R
型號描述:
820 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film
CRGCQ 2512 820R 1%
型號:
CRGCQ2512F820R
品牌:
TE Connectivity AMP Connectors
原廠包裝量:
4000
起訂量:12000 倍增量:1
Resistance
820 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
1W
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Size / Dimension
0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)