首頁 > TE Connectivity代理商 > CRG0603F330R
影像僅供參考,以產品規格為準
CRG0603F330R
型號描述:
330 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film
型號:
CRG0603F330R
品牌:
TE Connectivity
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
20000
起訂量:20000 倍增量:1
Resistance
330 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.1W, 1/10W
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)