CGSSL3R022J
型號描述:
22 mOhms ±5% 3W Chip Resistor 6028 (15270 Metric), J-Lead Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil
RES 0.022 OHM 5% 3W 6028
型號:
CGSSL3R022J
Power (Watts)
3W
Tolerance
±5%
Package / Case
6028 (15270 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.600" L x 0.276" W (15.24mm x 7.00mm)
Height - Seated (Max)
0.255" (6.48mm)
Failure Rate
Resistance
22 mOhms