CGSSL2R01J
- 型號描述:
10 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4823 (12158 Metric), J-Lead Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil
RES 0.01 OHM 5% 2W 4823
- 型號:
- CGSSL2R01J
- 品牌:
- TE Connectivity Passive Product
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Power (Watts)
- 2W
- Tolerance
- ±5%
- Package / Case
- 4823 (12158 Metric), J-Lead
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.478" L x 0.230" W (12.14mm x 5.84mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.210" (5.33mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 10 mOhms