ANT-868-JJB-RA
型號描述:
天線 Perm Mnt Mini Ant. R Angle Post 868MHz
型號:
ANT-868-JJB-RA
品牌:
TE Connectivity / Linx Technologies
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
200
起訂量:1 倍增量:1
RF Family/Standard
General ISM
Frequency Group
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band)
868MHz
Frequency Range
855MHz ~ 880MHz
Antenna Type
Whip, Right Angle
Number of Bands
1
VSWR
2
Return Loss
Gain
-1dBi
Features
Termination
Solder
Ingress Protection
Mounting Type
Through Hole
Height (Max)
0.571" (14.50mm)