首頁 > TDK代理商 > VLS6045EX-681M
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS6045EX-681M
型號描述:
680 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 320 mA 2.95Ohm Nonstandard
功率電感器 - SMD 680uH 20% 2.95ohms 0.3A Wound Ferrite
型號:
VLS6045EX-681M
原廠包裝量:
1500
Inductance
680 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
320 mA
Current - Saturation (Isat)
300mA
DC Resistance (DCR)
2.95Ohm
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Features
Size / Dimension
0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)