VLS6045EX-471M
- 型號描述:
470 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 420 mA 2.14Ohm Nonstandard
FIXED IND 470UH 420MA 2.14 OHM
- 型號:
- VLS6045EX-471M
- 品牌:
- TDK Corporation
- Inductance
- 470 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 420 mA
- Current - Saturation (Isat)
- 400mA
- DC Resistance (DCR)
- 2.14Ohm
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Size / Dimension
- 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.177" (4.50mm)