VLS6045EX-470M
- 型號描述:
47 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.3 A 230mOhm Nonstandard
FIXED IND 47UH 1.3A 299 MOHM SMD
- 型號:
- VLS6045EX-470M
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1500
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 230mOhm
- Current - Saturation (Isat)
- 1.8A
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.177" (4.50mm)
- Inductance
- 47 µH
- Current Rating (Amps)
- 1.3 A