VLS6045EX-470M-CA
- 型號描述:
47 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.3 A 299mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 47UH 1.3A 299MOHM SMD
- 型號:
- VLS6045EX-470M-CA
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1500
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Inductance
- 47 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 1.3 A
- Current - Saturation (Isat)
- 1.8A
- DC Resistance (DCR)
- 299mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Size / Dimension
- 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.177" (4.50mm)