首頁 > TDK代理商 > VLS6045EX-3R3N
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS6045EX-3R3N
型號描述:
3.3 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 4.95 A 23mOhm Nonstandard
FIXED IND 3.3UH 4.95A 23 MOHM
型號:
VLS6045EX-3R3N
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
3.3 µH
Tolerance
±30%
Current Rating (Amps)
4.95 A
Current - Saturation (Isat)
6.5A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
23mOhm
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)