VLS6045EX-330M
- 型號描述:
33 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.5 A 175mOhm Nonstandard
FIXED IND 33UH 1.5A 228 MOHM SMD
- 型號:
- VLS6045EX-330M
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 175mOhm
- Current - Saturation (Isat)
- 1.9A
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.177" (4.50mm)
- Inductance
- 33 µH
- Current Rating (Amps)
- 1.5 A