VLS6045EX-330M-H
- 型號描述:
33 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor Nonstandard
FIXED IND 33UH SURFACE MOUNT
- 型號:
- VLS6045EX-330M-H
- 品牌:
- TDK
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 33 µH
- Tolerance
- ±20%
- Shielding
- Shielded
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.177" (4.50mm)