首頁 > TDK代理商 > VLS6045EX-330M-H
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS6045EX-330M-H
型號描述:
33 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor Nonstandard
FIXED IND 33UH SURFACE MOUNT
型號:
VLS6045EX-330M-H
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1500 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
33 µH
Tolerance
±20%
Shielding
Shielded
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm)
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)