首頁 > TDK代理商 > VLS6045EX-330M-CA
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS6045EX-330M-CA
型號描述:
33 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.5 A 227.5mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 33UH 1.5A 227.5 MOHM
型號:
VLS6045EX-330M-CA
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
33 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
1.5 A
Current - Saturation (Isat)
1.9A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
227.5mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)