首頁 > TDK代理商 > VLS6045EX-2R2N
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS6045EX-2R2N
型號描述:
2.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 5.1 A 19mOhm Nonstandard
FIXED IND 2.2UH 5.1A 19 MOHM SMD
型號:
VLS6045EX-2R2N
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±30%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
19mOhm
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
7.5A
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)
Inductance
2.2 µH
Current Rating (Amps)
5.1 A