首頁 > TDK代理商 > VLS6045EX-2R2N-CA
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS6045EX-2R2N-CA
型號描述:
2.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 5.1 A 24.7mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 2.2UH 5.1A 24.7 MOHM
型號:
VLS6045EX-2R2N-CA
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±30%
Features
Size / Dimension
0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
24.7mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
7.5A
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)
Inductance
2.2 µH
Current Rating (Amps)
5.1 A