VLS6045EX-221M-H
- 型號描述:
220 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 500 mA 1.495Ohm Max Nonstandard
FIXED IND 220UH 500MA 1.495 OHM
- 型號:
- VLS6045EX-221M-H
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 1.495Ohm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 800mA
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.177" (4.50mm)
- Inductance
- 220 µH
- Current Rating (Amps)
- 500 mA