首頁 > TDK代理商 > VLS6045EX-221M-H
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS6045EX-221M-H
型號描述:
220 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 500 mA 1.495Ohm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD 220uH 20% 1.15ohms 0.8A AEC-Q200
型號:
VLS6045EX-221M-H
原廠包裝量:
1500
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
Size / Dimension
0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
1.495Ohm Max
Ratings
AEC-Q200
Current - Saturation (Isat)
800mA
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)
Inductance
220 µH
Current Rating (Amps)
500 mA