首頁 > TDK代理商 > VLS6045EX-1R5N-CA
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS6045EX-1R5N-CA
型號描述:
1.5 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 5.3 A 22.1mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 1.5UH 5.3A 22.1 MOHM
型號:
VLS6045EX-1R5N-CA
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±30%
Features
Size / Dimension
0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
22.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
8.2A
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)
Inductance
1.5 µH
Current Rating (Amps)
5.3 A