VLS6045EX-1R5N-CA
- 型號描述:
1.5 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 5.3 A 22.1mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 1.5UH 5.3A 22.1MOHM SM
- 型號:
- VLS6045EX-1R5N-CA
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±30%
- Features
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 22.1mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 8.2A
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.177" (4.50mm)
- Inductance
- 1.5 µH
- Current Rating (Amps)
- 5.3 A