首頁 > TDK代理商 > VLS6045EX-150M
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS6045EX-150M
型號描述:
15 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.5 A 75mOhm Nonstandard
型號:
VLS6045EX-150M
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:5 倍增量:1
Inductance
15 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
2.5 A
Current - Saturation (Isat)
3.1A
DC Resistance (DCR)
75mOhm
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Size / Dimension
0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)