VLS6045EX-150M-CA
- 型號描述:
15 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.5 A 97.5mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 15UH 2.5A 97.5 MOHM
- 型號:
- VLS6045EX-150M-CA
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1500
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 15 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 2.5 A
- Current - Saturation (Isat)
- 3.1A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 97.5mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.177" (4.50mm)