首頁 > TDK代理商 > VLS6045EX-100M-CA
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS6045EX-100M-CA
型號描述:
10 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 3.4 A 61.1mOhm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD RECOMMENDED ALT 810-VLS6045EX-100M-H
型號:
VLS6045EX-100M-CA
原廠包裝量:
1500
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
Size / Dimension
0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
61.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
3.9A
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)
Inductance
10 µH
Current Rating (Amps)
3.4 A