首頁 > TDK Corporation代理商 > VLS6045AF-101M
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS6045AF-101M
型號描述:
100 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1 A 527mOhm Nonstandard
型號:
VLS6045AF-101M
品牌:
TDK Corporation
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
1500
起訂量:1500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
Size / Dimension
0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
527mOhm
Current - Saturation (Isat)
1A
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)
Inductance
100 µH
Current Rating (Amps)
1 A