首頁 > TDK代理商 > VLS6045AF-100M
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS6045AF-100M
型號描述:
10 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 3.4 A 54mOhm Nonstandard
功率電感器 - SMD 10uH 20% 0.054ohms 3A 6x6x4.5mm
型號:
VLS6045AF-100M
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1500
起訂量:1 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
10 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
3.4 A
Current - Saturation (Isat)
3A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
54mOhm
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)