首頁 > TDK代理商 > VLS5045EX-4R7M-H
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS5045EX-4R7M-H
型號描述:
4.7 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 3.2 A 46.8mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 4.7UH 3.2A 46.8 MOHM
型號:
VLS5045EX-4R7M-H
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
46.8mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
AEC-Q200
Current - Saturation (Isat)
4.4A
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)
Inductance
4.7 µH
Current Rating (Amps)
3.2 A