VLS5045EX-4R7M-H
- 型號描述:
4.7 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 3.2 A 46.8mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 4.7UH 3.2A 46.8 MOHM
- 型號:
- VLS5045EX-4R7M-H
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 46.8mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 4.4A
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.177" (4.50mm)
- Inductance
- 4.7 µH
- Current Rating (Amps)
- 3.2 A