首頁 > TDK代理商 > VLS5045EX-330M-CA
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS5045EX-330M-CA
型號描述:
33 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.3 A 312mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 33UH 1.3A 312 MOHM SMD
型號:
VLS5045EX-330M-CA
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
312mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
1.5A
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)
Inductance
33 µH
Current Rating (Amps)
1.3 A