首頁 > TDK代理商 > VLS5045EX-2R2N
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS5045EX-2R2N
型號描述:
2.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 4.7 A 28.6mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 2.2UH 4.7A 28.6 MOHM
型號:
VLS5045EX-2R2N
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±30%
Size / Dimension
0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
28.6mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
6.4A
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)
Inductance
2.2 µH
Current Rating (Amps)
4.7 A