首頁 > TDK代理商 > VLS5045EX-2R2N-H
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS5045EX-2R2N-H
型號描述:
2.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 4.7 A 28.6mOhm Max Nonstandard
型號:
VLS5045EX-2R2N-H
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:37 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±30%
Features
Size / Dimension
0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
28.6mOhm Max
Ratings
AEC-Q200
Current - Saturation (Isat)
6.4A
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)
Inductance
2.2 µH
Current Rating (Amps)
4.7 A