VLS5045EX-2R2N-H
- 型號描述:
2.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 4.7 A 28.6mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 2.2UH 4.7A 28.6MOHM SM
- 型號:
- VLS5045EX-2R2N-H
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1500
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±30%
- Features
- Size / Dimension
- 0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 28.6mOhm Max
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 6.4A
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.177" (4.50mm)
- Inductance
- 2.2 µH
- Current Rating (Amps)
- 4.7 A